Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Makyaj Ürünleri Sitesi

makkoz.com, en çok aranan marka herkes için ulaşılabilir yapma hedefiyle Mart 2014’da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren modaya öncülük ederek, bu doğrultuda Türk Yatırımcılarına destek olma misyonu ile bir çokYerli ve Yabancı Yatırımcı ürünlerini internette satışa sunan ilk site oldu. 2014 yılsonu itibarı ile 1.2 milyondan fazla üyesine 80 kişilik genç bir ekip ve 1000’den fazla marka seçeneği ile hizmet veren makkoz.com, kurduğu dev operasyon merkezinden her gün onbinlerce paketin sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Güvenli Alışveriş

makkoz.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. makkoz.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. makkoz.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını Türkiye’de ilk alan sitelerden biri olduğu gibi, aynı güvenlik sistemine sahip Facebook e-mağazası ile üyelerine Facebook’tan çıkmadan alışveriş kolaylığı sağlamaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında makkkoz.com’a özel geliştirilmiş T29 testi ile, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan makkoz.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

makkoz.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.