En İyi Fondöten Markaları

En İyi Fondöten Markaları

Yazar: meliisa Okunma Sayısı: 26 Yayınlanma Tarihi 03 Jun 2018 Yorum: 0

    

En İyi Fondöten Markaları Hangileri?

En İyi Fondöten Markaları

1. Note – BB Krem

En iyi fondöten markaları listemizi, fondötenin kitabını yazmış bir marka ile açıyoruz. Note‘un BB kremi ile “kötü cilt” günleri diye bir şey olmayacak – yani olacak da, en azından onu sürdüğünüzde değil. Mükemmel bir biçimde cilt ile kaynaşan ve harmanlanan bu fondöten ile cildinizin ne kadar güzel göründüğüne dair iltifatlar almaya hazır olun.

En İyi Fondöten Markaları

2. Fenty Beauty – Pro Filt’r Fondöten

En iyi fondöten markaları arasında Rihanna’nın yeni gözbebeği kozmetik markası Fenty de yerini almış durumda. Bu yılın başında piyasaya sürülen ve kusursuz bir görünüm sağlayan Fenty’nin Pro Filt’r ürünü, cildi matlaştıran özelliği ile tüketicilerin beğenisini topluyor.

En İyi Fondöten Markaları

3. Nars – All Day Luminous Weightless Fondöten

Adı üstünde: Tüm gün, ışıltılı, ağırlıksız… Bir fondötenden başka ne isteyebilirsiniz ki? Etkisini gün boyu sürdüren Nars’ın bu fondöteninin en büyük özelliği gerçekten hafif olması ve ciltte yokmuş hissi uyandırması. Kullananlar, bu hafifliği başka hiçbir markada bulamadıklarını itiraf ediyor.

En İyi Fondöten Markaları

4. Dior – Airflash Spray Fondöten

En az Nars’ın fondöteni kadar hafif olan bir diğer fondöten markası da Dior‘un sprey fondöteni… Özellikle sprey özelliği sayesinde fonksiyonel bir kullanım sağlayan bu ürün, yine Dior’un özel fondöten fırçası ile sürüldüğü zaman dört dörtlük bir sürüş elde etmenizi sağlıyor.

En İyi Fondöten Markaları

5. Givenchy – Matissime Velvet Likit Fondöten

En iyi fondöten markaları demişken Givenchy’yi anmadan olmaz. Sıvı fondötenler arasında makyaj ve güzellik uzmanları tarafından bir numara olarak gösterilen Matissime ürünü, kadifemsi dokunuşu ile hafif, ışıltılı ve mat bir görüntü oluşturuyor. Zarif ve tarz şişesi de cabası!

En İyi Fondöten Markaları

6. YSL – All Hours Fondöten

Eğer kusursuz bir makyaj bazı arayışındaysanız bu üründen ötesine gitmenize gerek yok. Yves Saint Laurent‘ın 22 farklı tonu bulunan sprey fondöteni en iyi fondöten markaları listemizde kendisine sağlam bir yer ediniyor. Fondöten öne çıkan özelliği ise size 7/24 mükemmel koruma ve kalıcılık vaadi vermesi.

En İyi Fondöten Markaları

7. Estee Lauder – Double Wear Fondöten

Özellikle yüksek oranda kapatıcılık özelliği arayanlar için ideal olan bu fondöten, gün boyu kalıcılık özelliği sayesinde muazzam bir kullanım sağlamasının yanı sıra içerisinde bulunan SPF 25 özelliği sayesinde güneşin zararlı ışınlarından sizi korumayı ihmal etmiyor. Ardından bıraktığı kadifemsi ve hafif dokunuşu ise yeme de yanında yat!

En İyi Fondöten Markaları

8. L’Oreal Infallible 24H Mattifying Fondöten

Bir yandan fondötenin en temel işlevi olan kusursuz ve mat bir cilt sağlama görevini gerçekleştiren, bir yandan da çantanıza sığan ve her daim yanınızda olma söz veren tek bir ürün var: L’Oreal‘in 24 saat kalıcı, matlaştırıcı özellikli fondöteni. En iyi fondöten markaları listesinde de kalıcılığını sürdürmeye aday.

Yorumlar
Yorum Yap