Mezuniyet Hediyesi Fikirleri

Mezuniyet Hediyesi Fikirleri

Yazar: Melissa Okunma Sayısı: 64 Yayınlanma Tarihi 03 Jun 2018 Yorum: 0

Mezuniyet Hediyesi Ne Alınır?

Mezuniyet Hediyesi Bilgisayar

Yeni İş Hayatına Atılacak Mezunlara: Laptop

Eğer mezuniyet hediyesi alacağınız kişi üniversiteden mezun olmuşsa bundan sonraki en yakın planı iş hayatına atılmak olacaktır. Bu yüzden ona hem oldukça işine yarayacağı hem de yılları boyunca kullanabileceği şık bir laptop hediye edebilirsiniz. Geniş yelpazede yer alan laptop modelleri ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Akıllı Telefon

Yeni Bir Telefon İhtiyacı Olanlara: Akıllı Telefon

Hem lise hem de üniversite öğrencileri için güzel bir mezuniyet hediyesi de akıllı telefonlardır. Üstelik eğer hediye alacağınız sevdiğinizin yeni bir telefona gereksinimi varsa mezuniyetini bu hediye ile taçlandırmanız çok doğru olacaktır.

Mezuniyet Hediyesi Kinddle

Mezun Olacak Kitap Kurtlarına: E-Kitap Okuyucu

Yine hem lise hem de üniversite mezunları için alabileceğiniz bir başka teknolojik hediye de e-kitap okuyucular. Eğer hediyeyi alacağınız kişi kitap okumayı çok seviyorsa onun için bundan daha güzel bir hediye olamaz. Ayrıca daha uygun fiyatlı bir hediye almak isterseniz bir kitap seti de tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Ev Eşyası

Yeni Eve Yeni Eşyalar

Daha çok üniversiteden mezun olacaklar ve artık ailesinin yanında yaşamayacaklar için güzel bir hediye alternatifi de ev eşyalarıdır. Bu elektronik bir ev eşyası olabileceği gibi nevresim takımı, yastık, yorgan gibi ev tekstil ürünleri de olabilir. Ayrıca yeni evi için şık dekorasyon ürünleri ya da mutfak eşyaları da tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Saat

Her Özel Günün Vazgeçilmez Hediyeleri: Takı & Aksesuar

Hem lise hem üniversite mezunlarına, hem kızlara hem de erkeklere alabileceğiniz bir mezuniyet hediyesi de takı & aksesuarlardır. Şık bir kol saati, küpe ve kolye takımı, kol düğmesi gibi alternatifleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Bisiklet

Aktivite Tutkunlarına: Bisiklet, Kamp Malzemleri

Eğer mezun olacak sevdiğiniz tam bir aktivite meraklısıysa ona yapmayı sevdiği aktivitelere yönelik hediyeler alabilirsiniz. Örneğin; bir bisiklet, kamp malzemeleri ya da outdoor kıyafetleronun çok seveceği hediye alternatifleri olabilir.

Mezuniyet Hediyesi Uçak Bileti

Mezuniyet Demek Tatil Demek

Tüm yılın yorgunluğunu atmaları için yeni mezun olacaklara bir uçak bileti ya da bir tatil turu hediye edebilirsiniz. İyi bir tatil hem yeni işe başlayacak üniversite mezunlarının hem de yeni bir eğitim hayatına atılacak lise mezunlarının enerji depolamalarını sağlayacaktır.

Mezuniyet Hediyesi Oyun Konsolu

Oyun Meraklılarına: Oyun Konsolu

Yorumlar
Yorum Yap